Ana Sayfa   Dökümanlar   Döküman Detay
 

Üye Firma Girişi

Kullanıcı ID  
Şifre  
   
Şifremi unuttum
Yeni firma kaydı
 Halı yıkama Fabrikaları
 Kuzey halı yıkama kampanya günleri
 Kanlıca Halı Yıkamadan 2. şube

Tümünü Göster »»

Kanlıca Halı Yıkama
23 Mart 2011 12:08

Tebrikler

Portalınız çok güzel olmuş elinize sağlık. Portalınızın halı yıkama sektörünün gelişimine katkıda bulunacağı kanaatindeyim. .....
Tüm Mesajları Göster »»

 Halı yıkama şampuanı
 Halı Yıkama
 Halı Yıkama

 Halı yıkatırken Firmada ne ararsınız?
Uygun Fiyat
Hızlı teslimat
Kaliteli hizmet

Sonuçlar »
      Tüm Anketler »

Cezaevi Halı yıkama işine girdi

Eklenme Tarihi : 14.04.2011       Okunma Sayısı : 7427

 Sivas Açık Ceza İnfaz Kurumu'nun iş yurdu faaliyetleri çerçevesinde ceza evinde açılan oto yıkama, halı yıkama ve demir tel örgü atölyelerinde mahkumlar sigortalı çalışarak, hem halka hizmet veriyor, hem de para kazanıyor.

Sivas Açık Ceza İnfaz Kurumu'nda bir süre önce açılan oto yıkama, halı yıkama ve demir tel örgü atölyelerinin ceza evinde düzenlenen tanıtım toplantısında, Cezaevi Müdürü Sıddık Sami Koçak, gazetecilere atölyelerin iş kapasitesi ve çalışan hükümlü sayısı hakkında bilgi verdi.

Koçak, 3 atölyede toplam 27 hükümlünün çalıştığını, hükümlülerin yaptıkları işin karşılığı olarak günlük 5,5-6 lira arasında yevmiye aldığını, ayrıca sosyal güvenlik kapsamında sigortalarının da yapıldığını söyledi.

Atölyelerin yıl sonunda elde edilen net iş yurdu karına göre hükümlülere kar payı da ödeneceğini ifade eden Koçak, 'Ceza İnfaz Kurumlarımızdaki temel amaç, hükümlülerimizin var olan eğitim seviyelerini yükseltmek, mesleklerini geliştirmek, yeni meslekleri öğrenmelerini sağlamaktır. Dolayısıyla tüm hükümlülerimizin kendilerine güvenen, çalışan, üreten, faydalı bireyler olarak ailelerine ve topluma kazandırmak bizim temel amacımızdır' dedi.

Koçak, atölyelerin açılmasında kendilerine destek veren Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Alkan ve Ceza İnfaz Savcısı Hakan Ergin'e teşekkür etti.

Mahkumlar da ceza evinde, kapalı alanda zamanın geçmediğini belirterek, çalışarak iyi vakit geçirdiklerini ifade etti. Çalışmaktan dolayı mutlu olduklarını anlatan mahkumlar, aldıkları ücretle de hem kendi bütçelerine, hem de aile bütçesine katkı sağladıklarını söyledi. 
Bu Kategorideki Diğer Dökümanlar
Deri halı ve temizliği
Halı tamiri
Halı yıkama işlemi
Makine ile halı yıkama
Halı püskülü ve temizliği
Halı yıkama Fabrikasından memnun kalmayınca kendi halı yıkama firmasını kurdu
Royal Halı ve Mapfre Genel Sigorta işbirliği ile gerçekleştirilen proje sayesinde vatandaş, 1 yıl süreyle sorun yaşadığı halısını 2 defa değiştirme imkanına kavuşacak
Ucuz halı yıkatan birdaha yıkatmak zorunda kalıyor
Halı Yıkama Başakşehir
Bahçelievler Halı Yıkama
Florya Halı Yıkama
İstanbul Halı Yıkama Firmaları