Ana Sayfa   Dökümanlar   Döküman Detay
 

Üye Firma Girişi

Kullanıcı ID  
Şifre  
   
Şifremi unuttum
Yeni firma kaydı
 Halı yıkama Fabrikaları
 Kuzey halı yıkama kampanya günleri
 Kanlıca Halı Yıkamadan 2. şube

Tümünü Göster »»

Kanlıca Halı Yıkama
23 Mart 2011 12:08

Tebrikler

Portalınız çok güzel olmuş elinize sağlık. Portalınızın halı yıkama sektörünün gelişimine katkıda bulunacağı kanaatindeyim. .....
Tüm Mesajları Göster »»

 Halı yıkama şampuanı
 Halı Yıkama
 Halı Yıkama

 Halı yıkatırken Firmada ne ararsınız?
Uygun Fiyat
Hızlı teslimat
Kaliteli hizmet

Sonuçlar »
      Tüm Anketler »

Halı yıkama Fabrikasından memnun kalmayınca kendi halı yıkama firmasını kurdu

Eklenme Tarihi : 21.04.2011       Okunma Sayısı : 5280

Erzincan'da girişimci kadınlar arasına 2 çocuk annesi Nebahat Aferin de(44) girdi. Aferin, halı yıkama atölyelerine kızıp kendi halı yıkama atölyesini açtı.
Erzincan Kız Meslek Lisesi'nde çalışan Nebahat Aferin, yıkanması için gönderdiği halıların temiz olmadığını ve renklerinin bozulduğunu görünce çalıştığı işinden istifa edip 50 bin lira harcayarak kendi halı yıkama atölyesini kurdu.
Nebahat Aferin, çevresindeki insanlarında halı yıkama atölyelerinden memnun olmadığını, kendisinin de halılarının temiz yıkanmadığını söyleyerek kendi atölyesini açtığını söyledi.
Kız meslek lisesinde işe girdikten sonra halılarını yıkatmaya verdiğini ifade eden Aferin, "Geldiklerinde renklerinin değiştiğini farkettim. Bir çok insandan memnuniyetsizlik duydum. Bende neden olmasın diyerek bu işe başladım. Maliyeti 50 bin lirayı geçti. Önce işyerini kiraladım. İşyerinin gerekli teçhizatını yaptırdım. Daha sonra internet aracılığı ile görüşerek makinelerimi İstanbul'dan getirdim ve işe başladım. Çevremden olumlu tepkiler aldım. Özellikle bayan arkadaşlar 'bir bayanın elinin değdiği şey farklı olur, bu iş bayan işi' diyerek çok olumlu tepkiler verdi. Yanımda iki kişi çalışıyor. Biri bana yardımcı olurken diğeri de servis işlerine bakıyor. Hedefim işyerimi büyüterek daha çok istihdam sağlamak ve marka olmak." dedi. 
Bu Kategorideki Diğer Dökümanlar
Deri halı ve temizliği
Halı tamiri
Halı yıkama işlemi
Makine ile halı yıkama
Halı püskülü ve temizliği
Cezaevi Halı yıkama işine girdi
Royal Halı ve Mapfre Genel Sigorta işbirliği ile gerçekleştirilen proje sayesinde vatandaş, 1 yıl süreyle sorun yaşadığı halısını 2 defa değiştirme imkanına kavuşacak
Ucuz halı yıkatan birdaha yıkatmak zorunda kalıyor
Halı Yıkama Başakşehir
Bahçelievler Halı Yıkama
Florya Halı Yıkama
İstanbul Halı Yıkama Firmaları